bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735066



*

nr 1373 5066


Oljemålning

O Bernander, Signerad, Åsögatan. Olja på duk, 65x80 cm


Utrop:

100 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:47:12)
Uppdatera
Visning

fredag 15/1, lördag 16/1, söndag 17/1 och måndag 18/1


Auktionen
avslutas:

måndag 18 januari kl 18:50:11


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...



Läs mer om Stockholm
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: o bernander olja olja på duk oljemålning oljemålningar åsögatan
  • 2053 Fotografi
    Sebastian Dahlgren, Vinter Hornstulls Strand, Sign..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:02
  • 2015 Färglitografi
    Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. "Själagårdsgatan..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:05
  • 2048 Etsning
    Stig-Åke Lund (f. 1932), Riddarholmen. Signerad, n..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:06
  • 2022 Oljemålning
    Lennart Alexandrie (1930-2019), Sverige. "Regatta,..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:06
  • 2051 Akvareller
    5 st, Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Signer..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:07
  • 2007 Oljemålning
    Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholmsvy...//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:09

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: o bernander olja olja på duk oljemålning oljemålningar åsögatan
  • 5316 Blandteknik
    2 st, Sebastian Dahlgren, Monogramsignerade ZR, Ol..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 20:49
  • 5325 Oljemålning
    Arne Granhall (1915-2004), Sverige. "Natt i Palma"..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:12
  • 5168 Oljemålning
    Bertil Appelgren. Signerad, daterad 82. Olja på du..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 19:43
  • 5274 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad. Ol..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 18:11
  • 5282 Oljemålning
    Börje E. Signerad, skog. Olja på duk, 32x40cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 20:22
  • 5323 Oljemålning
    Diaz, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 87x58 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    18 jan kl 19:39




Ladda ner broschyr