KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325066

nr 1432 5066

Matilda Suttinen, "Ansikte vitt". Signerad a tergo, -03. Olja på duk, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:13:05