KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14931007

nr 1493 1007

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Café. Signerad. Olja på duk, 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

10.000 kr - 12.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:37:26)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 20:38:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk