KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925502

nr 1392 5502

2 st, Loris Giotto. Signerad. Olja på duk, 78x58cm, yttermått inklusive ram: 106x85cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:31:43

26/4 18:23:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor