KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099013

nr 1409 9013

Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Rosor i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:36:43

23/7 20:11:45 1      1.500 kr
2/8 18:31:43 2      Vinnande bud