KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193324

nr 1419 3324

Lepik. Signerad, daterad 54, blomsterstilleben. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:55:09