KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13745178

nr 1374 5178

Leif Liljeblad

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Leif Liljeblad (f. 1950), Sverige. Sträckande svanar. Signerad, daterad -95. Olja på duk, 60x95 cm

Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:01:46

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leif Liljeblad

Läs mer om Leif Liljeblad