KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474283

nr 1547 4283

Lars Stenman

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm

Lars Stenman, född 1954, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 juni 2023
kl 20:07:23

Lars Stenman

Läs mer om Lars Stenman