KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10996039

nr 1099 6039

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Lars Lerin (f. 1954), Villaträdgård i vinterskrud, signerad 1976, duk 83x93

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

80.000 kr

Såld:

60.000 kr

måndag 27 mars 2017
kl 18:39:58

26/3 22:10:53 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin