KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13734411

nr 1373 4411

Lars Ahlin, Lilla Essingen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 55x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:36:12

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm