KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185356

nr 1318 5356

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, "Skogsväg, Hoburgen", Signerad. Olja på duk, 88x134 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 6 april 2020
kl 21:00:04

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger