KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253097

nr 1325 3097

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 66, Motiv från Gotland. Olja på duk, 54x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 maj 2020
kl 20:09:15

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger