KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177193

nr 1417 7193

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Faludden, Signerad. Olja på duk, 33x54, yttermått inklusive ram: 37x58 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:13:13

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger