KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072160

nr 1407 2160

Kerstin Lundberg. Lantbrukare. Signerad. Olja på pannå, 54x32 cm, yttermått inklusive ram: 62x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:29:48