KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977690

nr 1397 7690

Kellerman, Signerad, stall. Olja på duk, 41x33, yttermått inklusive ram: 60x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:40:36

14/5 18:25:51 1      100 kr
16/5 18:38:42 2      Vinnande bud

Halvkristall