KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292065

nr 1629 2065

Katarina Grette

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, "Tre rum i fil". Signerad, daterad 1995. Olja på pannå, bemålad ram, yttermått inklusive ram: 48x38 cm

Katarina Grette, född 1943, svensk målare.

Utrop:

3.400 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:07:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Katarina Grette

Läs mer om Katarina Grette