KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851024

nr 1585 1024

Karl Momen

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad A tergo, 98, "Cosmic superlative". Olja på duk, 91x121, oramad

Karl Momen, svensk konstnär född 1935.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:39:25

  • Klassiska
  • 11 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Karl Momen

Läs mer om Karl Momen