KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306375

nr 1530 6375

Jesper Welin

(f. 1973), Sverige

Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på duk, 79x53 cm, yttermått inklusive ram: 100x74 cm

Jesper Welin, svensk konstnär född 1973.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 mars 2023
kl 19:24:42

22/3 19:32:14 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jesper Welin

Läs mer om Jesper Welin