KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346465

nr 1434 6465

J Fiedler. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 59x46cm, yttermått inklusive ram: 68x55cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:36:56