KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346465

nr 1434 6465

J Fiedler. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 59x46cm, yttermått inklusive ram: 68x55cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:36:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor