KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306079

nr 1630 6079

Ivan Joern

(1902-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm

Ivan Joern, svensk bildkonstnär född i Karlstad 1902, död 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:07:34

30/6 12:21:13 1      Vinnande bud

Ivan Joern

Läs mer om Ivan Joern