KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15695085

nr 1569 5085

Isto Jakola

(f. 1940), Finland

Oljemålning, Monogramsignerad, -77, komposition. Olja på pannå, 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 27x22 cm

Isto Jakola, finländsk målare född i Oulu 1940.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:56:24

Isto Jakola

Läs mer om Isto Jakola