KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977189

nr 1397 7189

Ingvar Olson

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Ingvar Olson (f. 1951), Sverige. Komposition. Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, ca 80x60 cm, yttermått inklusive ram: ca 88x68 cm

Ingvar Olson, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:31:02

15/5 15:58:58 1      Vinnande bud

Ingvar Olson

Läs mer om Ingvar Olson