KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046192

nr 1404 6192

Ingegerd Torhamn

(1898-1994), Sverige

Oljemålning, Ingegerd Torhamn (1898-1994), Sverige. (tillskriven), ej signerad. Olja på pannå, 61x50 cm, oramad

Ingegerd Torhamn, född 1898, död 1994, svensk skulptör och målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:34:24

Ingegerd Torhamn

Läs mer om Ingegerd Torhamn