KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087019

nr 1408 7019

Ingegerd Beskow

(1887-1978), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på duk, 33x25, yttermått inklusive ram: 46x33 cm

Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.

måndag 19 juli 2021
kl 19:23:15

Ingegerd Beskow

Läs mer om Ingegerd Beskow