KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967173

nr 1396 7173

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 70, hästar. Olja på duk, 71x97 cm, oramad

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:19:02

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson