KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14086368
nr 1408 6368
I E Ersson, pojke med tjurar. Signerad, daterad 1860. Olja på duk, 52x69, yttermått inklusive ram: 68x85 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:28:54
14/7 22:56:34
1.000 kr
19/7 19:23:28