KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14086368

nr 1408 6368

I E Ersson, pojke med tjurar. Signerad, daterad 1860. Olja på duk, 52x69, yttermått inklusive ram: 68x85 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:28:54

14/7 22:56:34 1      1.000 kr
19/7 19:23:28 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor