KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967715

nr 1396 7715

Holger Jansson

(1924-2004), Sverige

Oljemålning, Holger Jansson (1924-2004), Sverige. Signerad, daterad -59. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x66 cm

Holger Jansson, svensk bildkonstnär född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:48:53

Holger Jansson

Läs mer om Holger Jansson