KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978103

nr 1397 8103

Hans Johnfors

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Hans Johnfors (f. 1941), Sverige. Signerad, daterad 1981. Olja på duk, 81x64cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm

Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:30:48

Hans Johnfors

Läs mer om Hans Johnfors