KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978103
nr 1397 8103
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1981. Olja på duk, 81x64cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:30:48
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr