KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218029

nr 1621 8029

Halvor Gunheim. Signerad, hästar. Olja på duk, 60x92cm, yttermått inklusive ram: 76x110cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:26:26