KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218029
nr 1621 8029
Halvor Gunheim. Signerad, hästar. Olja på duk, 60x92cm, yttermått inklusive ram: 76x110cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:26:26
100 kr
150 kr