KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463091

nr 1546 3091

Gustav Adolf Olsson (1910-1985), Solvaer, "Utsikt mot Kuba", monogramsignerad. Olja på pannå, 70x90 cm, yttermått inklusive ram: 77x97 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 19:05:29