KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732006

nr 1373 2006

Gunnar Bergquist

(1903-1995), Sverige

Oljemålning, Gunnar Bergquist (1903-1995), Sverige. Slottsbacken. Signerad. Olja på duk, 46x50 cm

Gunnar Bergquist, svensk målare född 1903, död 1995.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:59:15

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gunnar Bergquist

Läs mer om Gunnar Bergquist