KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217432
nr 1621 7432
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, skog. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:13:19
20/5 18:08:19