KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217432

nr 1621 7432

Gösta Bohm

(1890-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, skog. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm

Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:13:19

20/5 18:08:19 1      Vinnande bud

Gösta Bohm

Läs mer om Gösta Bohm