KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103115

nr 1410 3115

Göran Brunius

(1911-2005), Sverige

Oljemålning, Biskopsö. Olja på duk, Signerad, 65x92, oramad

Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:01:31

Göran Brunius

Läs mer om Göran Brunius