KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218102

nr 1621 8102

Gibson. Signerad, landskap. Olja på duk, 32x23cm, yttermått inklusive ram: 47x38cm

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 09:33:43)
Uppdatera
Visning

fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5

Auktionen
avslutas:

måndag 20 maj kl 19:38:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/5 16:04:01 1      100 kr
20/5 05:23:10 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor