KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657096
nr 1665 7096
Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm
Kondition: krackelingar, slitgage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:42:08
8/12 11:23:25