KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076224

nr 1407 6224

+ ETSNINGAR, 1 + 9 st, Selma Daffré (1951), Brasilien, Signerade, yttermått inklusive ram: 35x40 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:50:54

28/6 11:05:23 1      1.500 kr
2/7 17:37:40 2      Vinnande bud