KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781010

nr 1478 1010

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, "Den barske". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x56 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:38:40

  • Klassiska

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg