KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10134027
nr 1013 4027
Emil Hellbom (1895-1969), Stockholmsmotiv, signerad, 52x39
Kondition: duk med lagning
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:56:46
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm