KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10134027

nr 1013 4027

Emil Hellbom (1895-1969), Stockholmsmotiv, signerad, 52x39

Konditionsrapport: duk med lagning

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:56:46

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm