KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495094
nr 1649 5094
Elisabeth Mauseth
(f. 1963), Norge
Oljemålning, Monogramsignerad, daterad -94. Olja på duk, 76x41 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:24:37
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr