KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14242053

nr 1424 2053

Einar Rosén

(1910-1998), Sverige

Oljemålning, "Vinterkväll Bromma". Signerad, daterad -73. Olja på duk, 73x102 cm, yttermått inklusive ram: 74x102 cm

Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:51:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Einar Rosén

Läs mer om Einar Rosén