KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229143

nr 1622 9143

Einar Kihlman

(1912-2001), Sverige

Oljemålning, "Brösarp". Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 68x60 cm

Einar Kihlman, född 1912 i Ystad, död 2001, Lidingö, svensk målare.

Utrop:

600 kr

måndag 27 maj 2024
kl 18:22:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Einar Kihlman

Läs mer om Einar Kihlman