KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377453

nr 1437 7453

Einar Frohm

(1872-1972), Sverige

Oljemålning, Väderkvarn. Signerad. Olja på duk, 67x77cm, yttermått inklusive ram: 85x95cm

Einar Frohm, svensk bildkonstnär född 1872, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:45:49

Einar Frohm

Läs mer om Einar Frohm