KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16534386
nr 1653 4386
Landskap. Signerad David Larsson. Olja på pannå, 153x122 cm, yttermått inklusive ram: 137x167 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:22:17
24/10 18:40:15
28/10 06:28:31