KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15992030

nr 1599 2030

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad, Strömmen. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:37:51

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm