KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943246

nr 1494 3246

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad, Hötorget. Olja på pannå, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:35:43

28/9 23:37:03 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm