KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342027

nr 1234 2027

Charles Roka

(1912-1999), Ungern

Oljemålning, Charles Roka (1912-1999), Ungern. Signerad. Olja på duk, 81x64

Charles Roka, (på Ungerska: Károly Róka), född 1912, död 1999, Ungersk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:38:06

6/2 23:34:26 1      1.000 kr
11/2 19:28:09 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Charles Roka

Läs mer om Charles Roka