KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829068

nr 1482 9068

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Triptyk, "Uppåt Väggarna". Signerad, daterad 1990 cm, yttermått inklusive ram: 35x80 cm

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:11:04

11/8 21:23:15 1      Vinnande bud

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström