KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044155

nr 1604 4155

Carl-Eric Arkel (1908-1974), Bymotiv. Signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:43:13