KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568279

nr 1356 8279

C W Swensson, Fartyg. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:07:31