KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614487

nr 1361 4487

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Signerad. Olja på duk, 46x55 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:15:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson